EST | ENG | RUS
 
 
Nagu nupud laual

 

„Nagu Nupud Laual“ on haarav meeskonnamäng, mida saab Võrtsjärve ääres ette võtta igal pool!

Mäng sobib kõigile. Mängides ei pea jooksma, kuid mäng on kiire ja haarav. Juhuslikkust on mängus vähem kui lauamängus ning tavaliselt võidab ikkagi nupukam rühm.  Stardis saab iga rühm strateegialehe ning elektroonilise mängujuhi. Mängulaud on maastik Võrtsjärve külastuskeskuse ümbruses. Nagu lauamängudes ikka tuleb tüürida finiši poole.

Mäng algab suure täringu viskamisega, mis selgitab numbri millelt iga tiim oma

teekonda alustab - kas esimeselt või kohe kuuendalt sammult. Liikudes seadme juhatamisel õigesse kohta, esitab see tiimile ühe küsimuse. Kõik küsimused on miljonimängu stiilis nelja valikvastusega. Rühm saab valida endale parima raja vastates vastavalt vajadusele õigesti või valesti. Muidugi juhul kui vastust teatakse.  Kui vastuseid ei teata, kipub liikumine olema vastupidine soovitule. Küsimused on erinevate teemade kohta ning ka teemad on mängulaual näidatud. Nii saab rühm just enda teadmistele sobiva raja valida.

Iga õige vastus viib rühma 3 käiku lõpule lähemale. Iga vale vastus viib rühma 1 käigu lõpust kaugemale. Nagu igas korraliku lauamängus, saab mitmes kohas liikuda ka kiirelt edasi, jättes hulka samme vahele ning on võimalus ka, et langed mõned sammud tagasi.

Iga küsimus asub erinevas kohas maastikul. Elektrooniline mängujuht näitab noolega suunda ning meetrites kaugust vajalikku asukohta. Õigel ajal esitab elektrooniline mängujuht küsimuse ning laseb ka vastata. Vastavalt sellele kas vastus oli õige või vale ütleb ta rühmale kuhu väljale peab liikuma ning juhatab järgmise asukoha kätte. Võistkond kes teeb „mängulaual“ vähem käike, on võitja.  Võitjatiimile meie poolt auhind.

  • Mäng kestab orienteeruvalt 2h.
  • Läbiviimise keeled: eesti, inglise, soome
  • Kirjutada mängus vaja ei ole.  Pimedus ja vihm mängu ei sega!
  • Pimedal ajal meie poolt LED pealambid, vajadusel vihmakeebid
  • Mängu toimumiskoht Võrtsjärve Külastuskeskuse juurest.
  • Mängu saab korraldada ka kõikide Võrtsjärve äärsete majutusasutuste juures

Hind 10-le inimesele on 284 

Iga lisanduv inimene maksab 16 

Grupihinnad, kui osaleb rohkem kui 36 inimest:

36-50 inimest 669.-

51-70 inimest 799.-

71-100 inimest  929.-

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Laste ja noorteüritustel kehtivad erihinnad.

Broneeri 52 75 630 või info@vortsjarv.ee