EST | ENG | RUS
 
 
2.06 19.00 Rõngu rahvamaja avamispidu
9-10.06

Võrtsjärve X kala- ja käsitöölaat9. juuni - KALLE SEPP JA LOCOMOTIIV * LAHEDAD MUTID

10. juuni - JUSTAMENT * MAFALDA JA LOREIDA

Võrtsjärve kala - ja käsitöölaat saab 10 aastaseks. 9 - 10. juunil ootame kõiki laadale nii kauplema, ostlema, kui ka niisama laadamelu ja elavat muusikat nautima.

Juubeli aasta puhul on laat suurejoonelisem, kui kunagi varem. Pidustused toimuvad kahe päeva vältel.

Esimesel päeval hoiavad laada meeleolu LAHEDAD MUTID ning peaesinejaks on KALLE SEPP ja LOCOMOTIIV.

Teisel päeval lõbustavad rahvast eriti vahvad MAFALDA ja LOREIDA ja pidustustele paneb punkti ansabel JUSTAMENT.Laadalt ei puudu kindlasti ka kala kõikvõimalikul kujul ning lõbusõidud Võrtsjärvel.

Oma kauplemissoovist anda teada kertukikkas@gmail.com
9.06 Rõngu Kandi Viie Tee Puhvetite Päiv


8-16 Kohwik 1918


9.juunil awab üheks päiwaks oma wäravad ajastule omane Kirepi küla kohwikrestoran, et lüüa kaasa Rõngu kandi puhwetite päiwal. Hommikust kehakinnitust saad alates kella kaheksast.
10:30 teeb kohwik kannapöörde, et pakkuda toekamat kõhutäidet. Saab suppi ja praadi, kergemaid ampse ja wägevaid keelekastmeid!

Pääwal on lisaks söömisele wõimalik tutwuda Kirrumpäh ajalooga, patsutada kohalikke sulelisi ja karwaseid ning ostleda wäikeste kireplaste laadal.
Kohwikrestoranis on kawas ka kultuuriprogramm. Mis seal sünnib, leiad juba Kirepi kohwikrestorani ametlikult lehelt!

Paki kaasa pere ja sõbrad-tuttawad (wõid ka ämma kutsuda) ning tule kaema!11-15 PihlaPõnni Puhvet11-18 Muru Resto


Muru resto avab ka sel aastal uksed oma väikestele ja suurtele sõpradele. Menüüs kasutame võimelikult palju talust pärit toorainet. Lisaks liharoogadele maitsvad magustoidud ning värske kohv. Lapsed saavad mängida mänguplatsil ning tutvuda talus elavate loomade-lindudega.

12-18 RoosiMummu Puhvet19.00 Rahvapidu Hiugemäel

09.06 ootab tegus Kõduküla koostöös Rõngu rahvamajaga kõiki hea toidu asutajaid Rõngu kandi viie tee puhvetite päivale Rõngu alevikus. Puhvetite päiva lõpetab mõnus rahvapidu kaunil vabaõhulaval Hiugemäel. Väravad avatakse kell 19.00 esimene artist Indrek Ventmann astub lavale kell 20.00 Kell 21.00 vallutavad lava noored ja andekad muusikud Jim, King- T & the bänd. Kell 22.00 vallutab lava palavalt armastatud ansambel Terminaator.

Hääd paremat pakub, mõistliku tasu eest, Vanamõisa Toitlustus. Tegevused lastele.


30.06.18 Võrtsjärv nädala regatt